De gratis Advertentie site van Utrecht en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Utrecht en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Boeken
  3. Literatuur
ID: 55574

diverse boeken van F. Springer

€2,50

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

cees kuijs
Adres: Hengelo
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Paperbacks of pockets in zeer goede staat
Prijs per boek vanaf 2,50 euro exclusief verzendkosten
Op lagere biedingen wordt niet gereageerd

Paperbackomnibus "Verre paradijzen" met de titels:
- Bougainville
- Quissama
Twee paradijselijke en succesvolle romans van F. Springer nu samen in een band: Bougainville, een gedenkschrift en Quissama, een relaas.Tommie Vaulant, diplomaat en jeugdvriend van de ikfiguur in Bougainville, een gedenkschrift, en King Velderman, de tegenspeler van de hoofdpersoon in Quissama, een relaas, willen ontsnappen aan het leven van alledag. Waar de eerste in gedachten wegvlucht naar wat hij de meest paradijselijke plek ter wereld vindt, het eiland Bougainville in de Stille Zuidzee, zoekt de ander in het verwaarloosde Angolese wildpark Quissama antwoord op de vraag of zijn leven meer schijn dan werkelijkheid is geweest. Voor beiden blijft het werkelijke paradijs echter altijd achter de horizon. Dat menselijk tekort schetst Springer in een mooie stijl en met de nodige humoristische relativeringen.
Prijs 5 euro

Quadriga Een eindspel
Paperback in bijna nieuwstaaat
In de nadagen van de DDR krijgt journalist Robert Somers een uitnodiging voor een werkbezoek aan Oost-Berlijn. Daar wordt hij toevertrouwd aan de raadselachtige Monika Rittner, de officiële gids die hem rondleidt en hem bij belangrijke Partijleden introduceert. Terwijl Somers de grote successen van de DDR moet aanhoren en aanschouwen, valt hij in de slagschaduw van de Brandenburger Tor genadeloos voor de schoonheid van zijn gids. Is die aantrekkingskracht wederzijds, of speelt zij een geraffineerd spel met hem?
Op meesterlijke wijze schetst Springer in deze melancholische en tegelijk geestige roman een maatschappij die ten einde loopt en een man die zijn laatste liefde achterna reist.
Prijs 4 euro

Paperbackomnibus "Weemoed en verlangen" van F. Springer met de titels:
- Bougainville
- Quissama
- Bandoen-Bandung
Uitgave EM Quirido's Uitgevrs in Amsterdam in 1998
In drie parels van vertelkunst voert F. Springer ons naar werelden van weemoed en verlangen - verre oorden die voor de helden van deze verhalen een symbolische betekenis hebben.Het eiland Bougainville is voor Tommie Vaulant, diplomaat en Indische jeugdvriend van de ikfiguur, het paradijselijke toevluchtsoord, waar hij in zijn fantasie rust denkt te vinden.In het verwaarloosde Angolese wildpark Quissama zoekt King Velderman het antwoord op de vraag of zijn leven meer schijn dan werkelijkheid is geweest.De politicus Chris Regensberg, hoofdpersoon van Bandoeng-Bandung, reist met een economische missie naar Indonesië en wordt geconfronteerd met een nooit door hem ingeloste belofte.Weemoed om gemiste kansen, onvervulde verlangens, verloren illusies en het besef dat het leven nooit is terug te draaien beheersen het gedrag van Springers personages. De verhalen worden op zo'n lichte en transparante wijze verteld, dat de menselijke drama's die zich erin voltrekken dubbel zo hard aankomen.
Prijs 6,50 euro

Diverse pockets van F. Springer van 2,50 euro
Diverse Salamanderpockets in bijna nieuwstaat
Uitgave EM Querido's Uitgeverij BV
Titels:
- Bougainville (uit 1989)
- Quissama (uit 1989)
Prijs per pocket 2,50 euro

E Springer (Batavia, l932) was als diplomaat werkzaam in onder andere Bangladesh, Iran, Angola en voormalig Oost-Duitsland. Hij schreef romans en verhalen waaronder Bougainville (F. Bordewijkprijs 1982) en Bandoeng-Bandung (Ako-nominatie 1994). Ook schreef hij het Boekenweekgeschenk 1990, Sterremeer In 1995 ontving Springer de Constantijn Huygensprijs voor zijn gehele oeuvre.

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy